BIG LOCKER

Наявність виробництва
Детальна інформація

Мобільний шиномонтажний комплекс

Призначення:
Унікальний шиномонтажний комплекс, який дозволяє працювати як з вантажними (14”-26”), так і легковими (10”-24″) колесами. У контейнері зібрано все, що необхідно для швидкого та якісного обслуговування коліс.

Характеристики:
Майстерня має два окремих джерела електричного живлення – дизель генератор на 12кВт та можливість приєднатися до зовнішньої електричної мережі 220В/380В.
Комплекс оснащений краном-балкою для підйому коліс вантажопід’ємністю >1000 кг, стріла від нього може виходити за межі контейнеру ≈ 1,5 метри.
У спеціально обладнаному контейнері є багатофункціональний шиномонтажний верстат, який може «перевзувати» практично всі колеса для автомобільної колісної техніки. – Є також балансувальний верстат з приладдям для підйому коліс, а також всі аксесуари: пневматичні та гідравлічні домкрати, пневматичний гайковерт, бустер, головки та підставки.
Пневматичний інструмент працює від потужного пневматичного поршневого компресора з ременим приводом, об’ємом ресиверу 200л та продуктивністю 510л/хв.
Мобільній шиномонтажний комплекс оснащено механічним інструментом під потреби і характеристики техніки, яку треба обслуговувати. Це балонні ключі для коліс, набір ключів рожково-накидних, головки ударні, монтировки та великий комбінований набір інструментів на 150 одиниць.
Комплект розхідників дозволяє проводити ремонт коліс будь якого рівня складності. Включає близько 50 найменувань від латок і грузиків до потужної зачисної машинки 25000 об/хв.
До комплекту входять наступні домкрати: підкатний, пляшковий на 32т, та пляшковий великої вантажопідйомності на 50т, пневматичний.
Контейнер транспортується на стандартному причепі для 10 футового морського контейнеру. Швидко вантажиться на платформу тягача, чи причепу і доставляється туди, де він потрібен.

Переваги:

  • Автономність
  • Функціональність
  • Мобільність

Особливі властивості:

Майстерню обладнано універсальним електричним щитком зі зручним управлінням електроживленням. В корпусі контейнеру передбачені технологічні отвори для відводу відпрацьованих газів. Тут є і ручний інструмент, і пневматичний, є механічні ключі для демонтажу і весь асортимент витратних матеріалів.

Автор винаходу / компанія: Locker

BIG LOCKER

Шукають замовника
Вартість винаходу
1 280 000 грн