Геофон “Сейсмо-1”

Наявність виробництва
Детальна інформація

Пристрій “Сейсмо 1”, реагує і сигналізує при знаходженні біля нього людини в радіусі до 50 метрів і транспорту в радіусі до 150 метрів.

Опис:

– Пристрій ігнорує погодні умови і ідентифікує рух людини через програмний аналіз малюнку коливання грунту під впливом руху людини чи транспорту.
– Живлення пристрою відбувається через автономну систему на базі сонячних панелей, що дає можливість використовувати обладнання будь де без прив`язки до джерела живлення.
– Завдяки встановленим GSM та GPRS модулям користувач може отримувати дані на будь якій відстані. GPS забезпечує точне визначення координат приладу у будь-який момент.
– Пристрій обладнаний вбудованим мікрофоном. При отриманні даних про наявніть об’єкту біля обладнання, користувач має можливість зателефонувати на пристрій і прослухати що саме відбувається в радіусі до 30 метрів навколо обладнання. Обладнання оснащене входами і виходами , що дає можливість підключення сторонніх пристроїв і керування ними.
– Корпус приладу обладнано хвостовою частиною , яка відповідає за рівне падіння прибору (для важкодоступних локацій) при скиданні з висоти за допомогою дрону

Переваги:

В сучасному світі зростає необхідність ефективного та надійного контролю за важливими територіями. У цьому контексті з’явився “”Сейсмо-1″” – унікальний прилад, розроблений для аналізу та реагування на коливання землі, надаючи надійний захист та моніторинг.

Геофон “Сейсмо-1”

Шукають донати
Шукають замовника
Сума збору
19 500грн
Вартість винаходу
19 500 грн