Короб ПКМ 125

Наявність виробництва
Детальна інформація

Короб кріпиться на штатне кріплення всіх кулеметів сімейства ПК. Кожен вузол виробу пропрацьований в тісній взаємодії з кулеметниками для усунення всих недоліків та максимальної зручності користування.

Призначення:

Короб кріпиться на штатне кріплення всіх кулеметів сімейства ПК. Кожен вузол виробу пропрацьований в тісній взаємодії з кулеметниками для усунення всих недоліків та максимальної зручності користування.

Характеристики:

– Кулемети: ПК; ПКМ; «Печенег»; MG-1M; КМ-7,62
– Місткість номінальна: 100 патронів (125 фактично)
– Габарити: 255х145х90 мм
– Вага пустого: 960г +-3% (вага вказана без стрічки, стрічка в комплект не входить)
– Покриття: Порошкове фарбування, колір за замовчуванням «Олива» (можливі інші кольори під замовлення)
– Матеріал: конструктивна листова сталь

Ціна:

– Роздріб: 2035г рн/шт
– Партія (кратно 12 шт): 1850 грн/шт
– При замовленні від 48 шт (кратно 12шт) розраховується окремо на момент замовлення

Переваги порівняно з аналогами:

  • Зручний механізм відкривання для перезарядки (швидше та зручніше за оригінальний радянський який скопіювали всі сучасні виробники).
  • Складна конфігурація викройок, що дає змогу виготовляти короб з компромісними характеристиками вага-міцність зберігши фігурне дно (подібно до радянського) для правильного укладання стрічки, разом з тим уникнути будь-яких виступаючих елементів (заклепок, частин конструкції тощо) в середині коробу що разом з підпружиненим лючком подачі стрічки дає змогу коректно подавати стрічку і повністю уникнути «клинів» пов’язаних з цим. Одночасно вага коробу орієнтовно на 30% більша за алюмінієві та на 30-50% нижча за сталеві при цьому зі слів користувачів він значно надійніший за алюмінієві та не програє в надійності важчим сталевим.
  • Для більшої надійності короби мають додаткові з’єднання елементів зварювальними швами, точковою зваркою, заклепками та фіксуючими загибами там де це ігнорують інші виробники.
  • Загалом виробником приділяється багато уваги деталям (кріплення ремінця, захист рухомих деталей від корозії і тд) і разом з тим виробник завжди дослухається до користувачів та постійно вдосконалює продукцію. Зараз короби ПКМ мають вже 8-му генерацію (V8.3)

Короб ПКМ 125

Шукають донати
Шукають замовника
Сума збору
2 035грн
На що збираємо?

Знайти цивільних людей ,які готові оплачувати виготовлення коробів, щоб це не робили військові за власні кошти.

Вартість винаходу
2 035 грн