Ударний дрон Punisher

Наявність виробництва
Детальна інформація

Перший український ударний дрон.
Тихий. Непомітний. Точний.

Призначення:
PUNISHER — це високоточна альтернатива далекобійній артилерійській або ракетній зброї для ураження цілей противника. Комплекс дозволяє знищувати цілі з “першого пострілу”. Має прогнозовану локалізацію впливу. Завдяки своїм характеристикам він мінімізує ризик можливих втрат серед некомбатантів. Багаторазове використання дрона дозволяє знизити витрати на щоденну експлуатацію і знизити кінцеву вартість місії за рахунок дешевих боєприпасів і багаторазового використання дефіцитних компонентів системи. Це дозволяє значно збільшити кількість завдань.
Модульна система корисного навантаження дозволяє вирішувати широкий спектр завдань.

Характеристики:
Радіус удару — 45 км.
Макс. швидкість — 50 м/с.
Круїзна швидкість — 25 м/с.
Бойове навантаження — 3 кг.
Ураження цілей на дистанціях 25/30/35/40/45 км.

Переваги:

  • Аеродинаміка планера PUNISHER розвиває максимальну швидкість 55 м/с або 198 км/год. Це дозволяє виконувати завдання у несприятливих штормових погодних умовах, коли швидкість вітру перевищує 21 м/с.
  • За ідеальних умов, зі швидкістю вітру 8-10 м/с, розрахункова точність удару з висот 200/300/400 м – 4 м від точки прицілювання.
  • Крім бойового контейнера (повітряної бомби), можна використовується для перевезення універсального транспортного контейнера з будь-яким необхідним вантажем.

Експертиза, набута учасниками команди розробників під час спеціальних операцій, дозволила отримати перші підтверджені результати на українському театрі військових дій.

Автор винаходу: компанія https://uadynamics.com

Ударний дрон Punisher

Шукають донати
Шукають інвестиції
Сума збору
2 000 000грн
Сума інвестицій
0 грн