Carrier

Наявність виробництва
Детальна інформація

Універсальна система скидання вантажів.

Призначення:

Carrier це універсальна система скидання вантажів для коптерів побудована за модульною концепцією та дозволяє скидати як один так і два вантажі. Підтримує різні коптери.

Характеристики:

– Підтримувані коптери: DJI Mavic 3, Autel EVO II.
– Підтримувані снаряди: Різних діаметрів за рахунок зйомних напрямних. У комплекті йдуть 33мм, 42мм та 56 мм. Інші діаметри можуть бути виготовленні на замовлення.
– Максимальна вага зарядів: 1.5 кг.
– Розміри основного пристрою: 50x92x36 мм.
– Вага основного пристрою: 85-105 (в залежності від моделі).
– Ємність вбудованого акумулятора: 320 мА*год.
– Автономність: до 30 днів в режимі очікування; кілька днів в бойовому режимі.
– Система випускається двох типів: на один та два припаси.
– Автономне живлення.
– Довга автономна робота.
– Змінні напрямні на різні діаметри припасів.
– Можливість спрацювання від зовнішнього фототригера.
– Підтримка CRSF та ELRS протоколів.
– Можливість конфігурації.

Переваги:

  • Модульність. Команда винахідників пропонує дві базові моделі – Carrier 1 (переносить один снаряд) та Carrier 2 (переносить два снаряди). До них можна підібрати адаптери під різні коптери (DJI Mavic 3 або Autel EVO II) і адаптери під снаряди різного діаметру (33 мм, 42 мм, 56 мм). Ця модульність надає можливість оперативно змінювати тип снаряда або використовуваний коптер, підвищує ремонтопридатність і знижує загальні витрати завдяки універсальності.
  • Безпека. Carrier оснащений численними заходами безпеки, включаючи систему кріплення снарядів з ущільнювачами, програмний запобіжник, захист від несанкціонованого доступу до прошивки та камуфляжну фарбу для забезпечення світломаскування.
  • Надійність. Команда ретельно продумала кріплення до коптерів та адаптери, використовуємо спеціальні підпружинені затвори для запобігання пошкодження через невірне заряджання. Кожен виріб проходить калібрування сенсорів та сервоприводів для забезпечення надійності та стабільності під час експлуатації.

Автор винаходу / компанія: https://carrier.in.ua/

Carrier

Шукають донати
Шукають замовника
Сума збору
0грн
Вартість винаходу
0 грн