Дослідний зразок міні-РСЗВ “Відьмак”

Наявність виробництва
Детальна інформація

Дослідний зразок міні-РСЗВ “Відьмак” на опорних лапах.
В якості пускових пристроїв та основних боєприпасів обрані пускові труби та стандартні боєприпаси калібру 122 мм з БМ21 Град.

Військові випробування дослідного зразка проводились в зоні бойових дій по реальних цілях в інтересах структурних підрозділів рівеня взвод-рота .
В якості цілей обиралися будинки та споруди об’єктів ворожої інфраструктури та польові війська. Загально було випущено 45 ракет 9м22у.
Всі заплановані цілі уражені.
Кожна ціль оброблялась послідовним пуском від 2-х до 8-ми ракет з інтервалами 2-5 секунд.
Дистанції стрільби від 8,4 до 17,7 км
Проводились спроби корегування за допомогою БПЛА типу “крило”, але відеофіксація була тільки в одному випадку у зв’язку з втратою 2-х безпілотників та поганими погодними умовами.
До СПЗ додається 4 відео пуску ракет по 3-м окремим цілям (4 ракети на ціль – відео 1, 5 ракет на ціль -відео 2, 2 ракети на ціль- відео 3) + 1 відеофіксація з БПЛА влучання 2-х ракет по цілі (відео 4).
Розсіювання при стрільбі в межах 50-100 м.
Віддача при сході ракет мінімальна та гаситься шарнірами опор, конструкція дослідного зразка забезпечує максимальну жорсткість, що загалом позитивно відзначилось на точність влучання.
Загалом, у бойових умовах на розгортання та підготовку до стрільби дослідного зразка витрачалося від 5 до 6 хвилин, на згортання та початок виходу з позиції від 50 секунд до 100 секунд.
Запуск ракет з кнопкового пульта та згортання і розгортання кабеля довжиною 50м знижували загальну надійність за рахунок обривів місць з’єднань та не спрацюванні кнопок пульта.

Автор винаходу / компанія: Пугач Сергій Андрійович, боєць ЗСУ, в мирний час гол.інженер ТОВ “Фьюче технолдожіс”

Переваги:
Загальна концепція міні-РСЗВ “Відьмак”, його конструкція та закладенні в неї проектні та технічні рішення забезпечують прогнозовану ефективність бойового застосування міні-РСЗВ як високомобільного та простого в експлуатації засобу вогньової підтримки рівня “взвод-батальйон”.

Дослідний зразок міні-РСЗВ “Відьмак”

Шукають донати
Шукають інвестиції
Сума збору
4 000 000грн
Сума інвестицій
4 000 000 грн