Дрон-міношукач

Наявність виробництва
Детальна інформація

Квадрокоптер, вага з котушкою металошукача 4 кг, час польоту з однією батареєю 30 хвилин, площа обстеження близько 3000 м2.

Оператор задає в нашому ПЗ кутові координати території, яку потрібно обстежувати, запускає дрон, який автоматично “”малює”” траєкторію польоту і працює по ній “”змійкою””, ретельно скануючи територію.
При виявленні будь-якого метало вмісного об’єкту, програма на карті ставить GPS мітки з градацією розмірів виявленого, а також записує фото/відео поверхні.
У результаті, оператор отримує карту території з нанесеною на неї інформацією про увесь виявлений метал. Ці дані обробляються в комфортному місці, а опісля – група саперів виходить на цю територію, використовуючи стандартне саперне устаткування, але вже розуміючи що і де потенційно може знаходитися в/на землі. І саме це розуміння значно знижує ризик для здоров’я і життя хлопців та в майбутноьому мирних украінців в деокупованіх місцях.

Переваги:
Простота конструкції та комплекуючих, що дозволяє легко, швидко та недорого відремонтувати систему в польових умовах. А також низька вартість самої системи.
Написане ПЗ дозволяє мінімізувати участь персоналу в роботі і тим самим значно знижує вимоги до підготовки операторів.
Ми розробляємо модульну систему, яка дозволяє легко змінювати носій та обладнання для досліджень, залежно від поставлених завдань. Наша система може бути встановлена на різні пересувні платформи, такі як літальні апарати, наземні та надводні транспортні засоби.
Наша система має широкий спектр застосування, вона дозволяє не тільки виявляти міни та інші вибухонебезпечні предмети, а й при зміні обладнання досліджувати радіаційне забруднення, комунікації та інше.
Вся інформація, отримана нашими системами, потрапляє до централізованої бази даних, що дозволяє фахівцям мати загальну картину замінованих територій, включаючи кількісні характеристики та типи мінування, а також інформацію про розміновані ділянки.У наших планах інтеграція штучного інтелекту для підвищення якості результатів обстеження, і навіть прогнозування небезпеки нових територіях з урахуванням вихідних дослідницьких даних.

Дрон-міношукач

Шукають донати
Шукають інвестиції
Сума збору
300 000грн
Сума інвестицій
300 000 грн