IN.AIRBOX

Наявність виробництва
Детальна інформація

Система забезпечення користувача корисним для здоров’я повітрям.

Призначення:

Система крім оздоровчих (реабілітація після поранень та отруєнь хімічною зброєю), лікувальних (опікова, легенева, інші види терапії) та інших напрямків використання може застосовуватися як засіб захисту від хімічної та іншої зброї масового ураження в приміщенні та на транспорті.

Опис:

В IN.AIRBOX можуть встановлюватися будь-які фільтри за бажанням замовника. У виробництві використовуються сертифіковані та перевірені фільтри надійних виробників.

У військовому варіанті приточна вентиляція має два входи: в одному використовуються фільтри для захисту від отруйних речовин (ОР), які вмикаються при визначенні ОР в навколишньому середовищі , в другому всі інші (працює решту часу). Головний момент роботи в чіткій взаємодії датчиків якості повітря, контролера та програмного забезпечення. Тому ця установка і гарантує повний захист від дії радіації та отруйних речовин, адже якщо через непередбачувані обставини, фільтри не зможуть виконувати свої функції, то вони будуть відключені, а подача повітря ззовні буде обмежена аж до повного герметичного закриття притоку. Повітря буде подаватись з балонів, або ресіверів, що викличе незначне підняття тиску і отруйні речовини не зможуть потрапити в середину приміщення, або транспорту.

В окопах, бліндажах, або інших не герметичних укриттях використовується герметична палатка-капсула, або купол. Одна така установка може забезпечувати декілька капсул-палаток, або купола (їх розміри визначає замовник). Не завжди у місці розсташування військ є герметичні приміщення, обладнані приточно-витяжною вентиляцією, тому при загрозі використання зброї масового ураження (ЗМУ) така палатка з установкою може бути розгорнутою в окопі, або бліндажі (які зазвичай не герметичні) і у разі застосування ворогом ЗМУ, особовий склад може розміститись в такій палатці і перечекати атаку.

Реабілітація проводиться за загальними відомими протоколами. Це може бути арома-, фіто-, соляна терапії та інші види, описані та відомі. Але при використанні IN.AIRBOX вони точно будуть мати позитивний ефект, бо установка дає користувачу максимально чисте повітря і має можливість робити найбільш ефективні лікувальні суміші з певними заданими параметрами такими як вологість, тиск, рівень СО2 та інші.

Переваги:

  • З метою довготривалого та ергономічного використання, система фільтрації зовнішнього повітря має два приточні направлення. Перше комплектується вугільними та іншими спеціальними фільтрами для захисту від отруйних речовин, друге – фільтрами очистки повітря загального призначення. В залежності від складу повітря назовні, зовнішні датчики передають показники на контролер, який вмикає перше, або друге направлення.
  • Під час хімічної атаки вмикається система рециркуляції, датчики та контролер, аналізуючи якість повітря, контролюють його подачу через блок фільтрації ззовні, з балону, або ресіверу, що також створює підвищення внутрішнього тиску і не дає змоги отруйним речовинам потрапити всередину. В разі, якщо зовні датчики показують нормальну якість повітря, то повітряний компресор поповнює запаси в ресівері.
  • Для застосування на відкритій місцевості система передбачає використання захисного купола та блока установки, розміщеного в корпусі для мобільного використання і обладнаного автономним живленням. Такий компактний модуль можливо використовувати для захисту особового складу від дії отруйних речовин у великих не герметичних приміщеннях (наприклад підземні паркінги, підвали, промислові будівлі) або на відкритій місцевості (наприклад окопи, траншеї, бліндажі, польові шпиталі).

Автор винаходу / компанія: http://inairbox.com/

IN.AIRBOX

Шукають замовника
Шукають інвестиції
Вартість винаходу
216 000 грн
Сума інвестицій
216 000 грн