Комплекс захищеного каналу передачі даних (телеметрії) та управління для квадрокоптерів БПЛА дронів COWICOMM WW_ISMv1.1

Наявність виробництва
Детальна інформація

Комплект для утворення однієї лінії безпроводової передачі даних в агресивному радіо середовищі

Призначення:

Комплект з двох (наземний, бортовий) блоків призначено для утворення однієї лінії безпроводової передачі даних в агресивному радіо середовищі в умовах наявності навмисних («радіоглушилки» та інші засоби РЕБ) та ненавмисних (робота в безліцензійних діапазонах частот при наявності великої кількості сторонніх сигналів) радіозавад.

Характеристики:

Кожен блок представляє собою пристрій програмно керованого радіо (ПКР), тобто функціонал пристрою повністю визначається вбудованим програмним забезпеченням («прошивкою») і може бути змінений в межах наявних сервісів або розширений унікальними сервісами для замовника в межах функціоналу комплектуючих ПКР.

Кожен блок здатний передавати цифрові дані адресно в пакетному режимі, що отримані через інтерфейси UART, SPI, SBUS:

– під керуванням зовнішнього контролера для формування адреси та об’єму даних;
– автоматично з заздалегідь визначеним отримувачем за допомогою внутрішнього формувача;
– автоматично адресно з внутрішнім сортувальником пакетів телеметрії формату MAVLINKv.1;
– автоматично адресно з внутрішнім сортувальником пакетів віддаленого керування БПЛА та іншими дронами формату Futaba SBus 16 каналів.

Типово блоки налаштовані на зручний і максимально автоматизований зв’язок з різноманітними дронами на основі польотних контролерів типу PixHawk, CUAV та інші. З іншої сторони вони просто підключаються до комп’ютера, ноутбука чи планшета через інтерфейс UART-USB (FTDI) чи USB (Virtual COM) для обробки телеметрії і керування дроном в ПЗ типу Mission Planner.

Комплектація: наземний комунікаційний блок телеметрії та керування – 1 шт.; бортовий комунікаційний блок телеметрії та керування – 1 шт.; антени з коаксіальними подовжувачами – 2 шт.; кріплення антен – 2 шт.; кріплення наземного комунікаційного блоку до штативу– 1 шт.; штатив – 1 шт.; 1 кабель-перехідник UART- USB (FTDI); Шина інтерфейс підключення до польотного контролера типу PixHawk; Шина інтерфейс підключення до модему пульту керування типу FrSky.

Ключові властивості модемів:

 • Передача даних та керування дроном вкрай складно «заглушити» пристроями, що доставляють в точку перехоплення заваду потужністю, що до 1000 раз (до 30 дБ) перевищує потужність сигналу блоків. Мають високу стійкість до впливу радіозавад будь-яких типів, в тому числі узгоджених від подібних пристроїв чи спуфінгу (самопридушення).
 • Перехоплення і аналіз радіосигналів майже неможливий через їх шумоподібність, окрім спеціальних станцій радіорозвідки з можливістю аналізу сигналів в часовій та частотній областях та висококваліфікованими аналітиками в областях радіотехніки та криптографії.
 • Складно виявити факт радіовипромінювання блоків в дальніх 75% зони обслуговування.
 • Працюють на безліцензійних частотах всього світу.
 • Забезпечують дальній зв’язок при малій потужності випромінювання.
 • Підтримують протокол керування для дронів, мультикоптерів та інших БпЛА SBus Futuba/FrSky (16 канальний).
 • Підтримка передачі телеметрії MAVLINKv.1 з можливістю фільтрування типу пакетів та керування потоку.
 • Оптимізований для передачі цифрової мови кодеком CELP2400.
 • Автоматичне керування швидкістю передачі даних, а також потужністю та частотою опційно (за критерієм захищеності каналу передачі).
 • Сумісність з усіма польотними контролерами типу PixHawk, CUAV та інші та ПЗ типу Mission Planner.
 • Захищений режим передачі забезпечується однією парою модемів окремо для телеметрії та керування на різних частотах. Повний комплект (телеметрія та керування) складає 4 блоки. Інтеграція в кінцевий виріб – пристрій запрограмований та максимально готовий до роботи за типовим налаштуванням.

Комплекс захищеного каналу передачі даних (телеметрії) та управління для квадрокоптерів БПЛА дронів COWICOMM WW_ISMv1.1

Шукають донати
Шукають замовника
Сума збору
99 500грн
Вартість винаходу
99 500 грн