Контрбатарейна звукометрична система AURORA

Наявність виробництва
Детальна інформація

Cистема ефективно вирішує проблему розвідки точного місцезнаходження ворожої артилерії, мінометів і снайперів, а також, ведення та коригування власного вогню без ризиків враження оператора або самої системи.

Призначення:

Дана система ефективно вирішує проблему розвідки точного місцезнаходження ворожої артилерії, мінометів і снайперів, а також, ведення та коригування власного вогню акустичними методами без ризиків враження самого оператора системи, її виявлення ворогом чи знищення.

Контрбатарейна система пропонується користувачу у вигляді IoT платформи, що включає:
– програмне забезпечення інтегроване в системи СС (Кропива, Дельта та ін.)
– датчики (акустичний модуль – чутлива кругова мікрофонна решітка для прийому сигналів)
– прошивку (ефективне виявлення сигналів на фоні шуму та завад завдяки інноваційній просторово-часовій обробці звуків на основі адаптивних решітчастих фільтрів (ALFA)
– модуль захищеного радіозв’язку передачі даних оператору на відстані 10+км.

Концепція системи враховує восьмирічний досвід військових дій ЗСУ на Донбасі з використанням сучасних радарів західних країн та модернізованих звукометричних комплексів радянських часів. Має такі переваги:

  • ефективність: найбільший радіус дії серед аналогів, з найменшою похибкою оцінки координат противника, завдяки технології просторово-часової обробки звуків – похибка 0.1%, для розпізнання артилерії на відстані 30+км, що перевірено тестами на полігонах Ракетних Військ і Артилерії ЗСУ.
  • модульність: легкі датчики можуть бути доставлені на необхідну ділянку фронту будь-якими транспортними засобами, необхідну площу покриття можна регулювати кількістю датчиків.
  • невразливість: пасивна розподілена система, що себе ніяк не виявляє та має хороші маскувальні характеристики через мінімальні габарити.
  • автономність: оператор системи знаходиться у віддаленому захищеному місці, необхідна тривалість безперервної роботи датчиків на кілька днів регулюється потужністю батарей.
  • кросплатформенність: інтеграція в головні СС системи ЗСУ дозволяє координацію дій різних підрозділів в режимі реального часу.

Контрбатарейна звукометрична система AURORA

Шукають донати
Шукають інвестиції
Сума збору
907 906грн
На що збираємо?

Сума збору
Мета: На виробництво тестової партії 4х одиниць системи для Ракетних Військ і Артилерії ЗСУ (одна система включає: 3 датчики та базову станцію). Наразі критична потреба становить понад 100 систем (на підставі результатів попередніх тестів та запиту Ракетних Військ і Артилерії ЗСУ), загальна потреба ще у процесі визначення Міністерством Оборони.

Сума інвестицій
Мета: Підготовка серійного виробництва та доведення системи до відподвіності мілітарним стандартам.

Сума інвестицій
3 631 627 грн