Короб М240 100

Наявність виробництва
Детальна інформація

Короб кріпиться на штатне кріплення майже усіх кулеметів сімейства FN Mag (більш популярних під назвою М240) та кулеметів виготовлених за ліцензією в інших країнах за виключенням деяких спеціальних модифікацій.

Призначення:

Короб кріпиться на штатне кріплення майже усіх кулеметів сімейства FN Mag (більш популярних під назвою М240) та кулеметів виготовлених за ліцензією в інших країнах (виключення деякі спеціальні модифікації). Країни Нато не пропонують єдиного варіанту оснащення коробом даних кулеметів.

Характеристики:

– Кулемети: FN Mag; M240; Ksp 58; L7A2. (трапляються спец версії до яких короб не підходить)
– Місткість номінальна: 100 патронів
– Габарити: 175х175х75 мм
– Вага пустого: 700г +-5% (вага вказана без стрічки, стрічка в комплект не входить)
– Покриття: порошкове фарбування, колір за замовчуванням «Олива» (можливі інші кольори під замовлення)
– Матеріал: конструктивна листова сталь, сталь 65Г

Ціна:

Роздріб: 2300 грн/шт
Партія (кратно 16 шт): 2000 грн/шт
При замовленні від 48 шт (кратно 16 шт) розраховується окремо на момент замовлення

Переваги:

  • Короб є унікальним безальтернативним виробом, а саме єдиним варіантом жорсткого короба що має достатній об’єм БК та кріпиться безпосередньо на кулемет (без застосування перехідників) на кулемети сімейства FN Mag та кулемети що виготовляються за ліцензією в інших країнах. Країни НАТО мають на озброєнні різні, не масові, рішення що мають або малий об’єм або м’яке виконання або пропонують перехідник для кріплення коробу для зберігання БК що є не зручним варіантом та таке рішення неможливо уніфікувати.
  • Короб має форму багатогранника зміщеного в бік вісі кулемету що дає змогу змістити центр ваги ближче до лінії вогню. Таким чином нівелюється недолік всіх кулеметів з боковим кріпленням коробу а саме зниження кучності стрільби через значну бокову віддачу викликану зміщенням загального центру ваги при використанні коробів з великим БК. Дане рішення було попередньо протестоване на полігонах та підтвердило свою ефективність.
  • В наслідок кількох модифікацій короб отримав кілька конструктивних покращень для більшої надійності та зручності, а саме: механізм кріплення без рухомих частин на відміну від попередніх версій; механізм відкривання кришки коробу для перезарядки з боковими клавішами для можливості заряджати стрічку поверх коробу та продовжувати роботу в разі необхідності;
  • Подача стрічки з нашого коробу є дуже стабільною та при правильному укладанні стрічки майже унеможливлює виникання «клину» який є частим явищем для цього типу кулеметів особливо при подачі стрічки з грунту.
  • Даний короб отримав багато компліментів та був високо оцінений користувачами які мали досвід користування даними кулеметами до потрапляння їх на озброєння в наші війська.
  • Всі вузли детально пропрацьовано та перевірені практикою. Короб постійно вдосконалюється та змінюється на основі побажань та пропозицій від бійців. Зараз короби М240 мають 3-ю генерацію і вже є напрацювання для 4-ої.

Короб М240 100

Шукають донати
Шукають замовника
Сума збору
2 300грн
На що збираємо?

Знайти цивільних людей ,які готові оплачувати виготовлення коробів, щоб це не робили військові за власні кошти.

Вартість винаходу
2 300 грн