Короб М240 75

Наявність виробництва
Детальна інформація

Перша версія коробу, яка виникла, як проміжний варіант але завоювала прихильність кулеметників тому досі популярна. Короб кріпиться на штатне кріплення майже усіх кулеметів сімейства FN Mag (більш популярних під назвою М240) та кулеметів виготовлених за ліцензією в інших країнах за виключенням деяких спеціальних модифікацій.

Призначення:

Перша версія коробу яка виникла як проміжний варіант але завоювала прихильність кулеметників тому досі популярна. Короб кріпиться на штатне кріплення майже усіх кулеметів сімейства FN Mag (більш популярних під назвою М240) та кулеметів виготовлених за ліцензією в інших країнах (виключення деякі спеціальні модифікації). Країни Нато не пропонують єдиного варіанту оснащення коробом даних кулеметів.

Характеристики:

– Кулемети: FN Mag; M240; Ksp 58; L7A2. (трапляються спец версії до яких короб не підходить)
– Місткість номінальна: 75 патронів
– Габарити: 150х150х75 мм
– Вага пустого: 625г +-5% (вага вказана без стрічки, стрічка в комплект не входить)
– Покриття: порошкове фарбування, колір за замовчуванням «Олива» (можливі інші кольори під замовлення)
– Матеріал: конструктивна листова сталь, сталь 65Г

Ціна:

– Роздріб: 2200 грн/шт
– Партія (кратно 18 шт): 1900 грн/шт
– При замовленні від 48 шт (кратно 54 шт) розраховується окремо на момент замовлення

Переваги:

  • Короб є унікальним безальтернативним виробом, а саме єдиним варіантом жорсткого короба, що має достатній об’єм БК та кріпиться безпосередньо на кулемет (без застосування перехідників) на кулемети сімейства FN Mag та кулемети, що виготовляються за ліцензією в інших країнах. Країни НАТО мають на озброєнні різні, не масові, рішення що мають або малий об’єм або м’яке виконання або пропонують перехідник для кріплення коробу для зберігання БК що є не зручним варіантом та таке рішення неможливо уніфікувати.
  • Короб виготовлено на замовлення хлопців що мали на озброєнні натівський варіант на 50 патронів але хотіли хоч трішки збільшити БК, так виник перший (проміжний) варіант на 75 патронів
  • Внаслідок кількох модифікацій короб отримав кілька конструктивних покращень для більшої надійності та зручності, а саме: механізм кріплення без рухомих частин на відміну від попередніх версій; механізм відкривання кришки коробу для перезарядки з боковими клавішами для можливості заряджати стрічку поверх коробу та продовжувати роботу в разі необхідності;
  • Подача стрічки з коробу є дуже стабільною та при правильному укладанні стрічки майже унеможливлює виникнення «клину» який є частим явищем для цього типу кулеметів особливо при подачі стрічки з грунту.
  • Даний короб отримав багато компліментів та був високо оцінений користувачами які мали досвід користування даними кулеметами до потрапляння їх на озброєння в наші війська.
  • Всі вузли детально пропрацьовано та перевірені практикою. Короб постійно вдосконалюється та змінюється на основі побажань та пропозицій від бійців. Зараз короби М240 мають 3-ю генерацію і вже є напрацювання для 4-ої.

Короб М240 75

Шукають донати
Шукають замовника
Сума збору
2 200грн
На що збираємо?

Знайти цивільних людей ,які готові оплачувати виготовлення коробів, щоб це не робили військові за власні кошти.

Вартість винаходу
2 200 грн