Короб MG 42/59

Наявність виробництва
Детальна інформація

Короб кріпиться до багатьох модифікацій кулеметів під натівський патрон 7.62 на основі німецького MG42 (до оригінального MG42 не підходить так як він має застарілий калібр 7.92) Оригінальне натівське рішення має складну форму барабану (кекс) та є досить дефіцитним, а більшість цих кулеметів не комплектувались коробами при постачанні в Україну.

Призначення:

Короб кріпиться до багатьох модифікацій кулеметів під натівський патрон 7.62 на основі німецького MG42 (до оригінального MG42 не підходить так як він має застарілий калібр 7.92) Оригінальне натівське рішення має складну форму барабану (кекс) та є досить дефіцитним, а більшість цих кулеметів не комплектувались коробами при постачанні в Україну. Цей варіант був розроблений на основі коробу М240 власного виробництва, що значно спростило та пришвидшило запуск в серію.

Характеристики:

– Кулемети: MG42/59; MG74; MG3 (ранні модифікації)
– Місткість номінальна: 100 патронів
– Габарити: 175х175х75 мм
– Вага пустого: 700г +-5% (вага вказана без стрічки, стрічка в комплект не входить)
– Покриття: порошкове фарбування, колір за замовчуванням «Олива» (можливі інші кольори під замовлення)
– Матеріал: конструктивна листова сталь

Ціна:

– Роздріб: 2100г рн/шт
– Партія (кратно 16 шт): 1850 грн/шт
– При замовленні від 48 шт (кратно 16 шт) розраховується окремо на момент замовлення

Переваги:

  • Короб є унікальним виробом, значно простішим, та за словами користувачів, більш зручним ніж оригінальний натівський варіант короба у формі барабану (кекс), до того ж має більшу місткість – 100 патронів замість 50 у оригіналі.
  • Виріб має форму багатогранника зміщеного в бік вісі кулемету, що дає змогу змістити центр ваги ближче до лінії вогню. Таким чином нівелюється недолік всіх кулеметів з боковим кріпленням коробу, а саме – зниження кучності стрільби через значну бокову віддачу викликану зміщенням загального центру ваги при використанні коробів з великим БК. Дане рішення було попередньо протестоване на полігонах та добре себе зарекомендувало в коробі виробника до М240.
  • Короб має ретельно пропрацьовану внутрішню форму для максимально гладкої подачі стрічки, так як через свою скорострільність кулемети MG дуже чутливі до будь-яких перешкод на шляху подачі стрічки (одна з причин чому оригінальна форма кругла). Подача стрічки з коробу є дуже стабільною (виробник багато працював саме над цим моментом, при створенні даного коробу) та при правильному укладанні стрічки майже унеможливлює виникнення «клину» що є слабким місцем даного типу кулеметів.
  • Всі вузли детально пропрацьовано та перевірені практикою. Короб постійно вдосконалюється та змінюється на основі побажань та пропозицій від бійців. Зараз короби М240 мають 3-ю генерацію і вже є напрацювання для 4-ої.
  • Попри досить оригінальне рішення розробників кулемету щодо методу кріплення коробу, ця розробка досить вдало стає на штатні місця, та за словами користувачів, навіть зручніша за оригінальний “кекс”.

Короб MG 42/59

Шукають донати
Шукають замовника
Сума збору
2 100грн
На що збираємо?

Знайти цивільних людей ,які готові оплачувати виготовлення коробів, щоб це не робили військові за власні кошти.

Вартість винаходу
2 100 грн