Мобільний зарядний комунікаційний центр Джерело 250 AERO

Наявність виробництва
Детальна інформація

Мобільний зарядний комунікаційний центр з прямим підключенням та живленням терміналів Starlink

Джерело 250 AERO – це мобільний комунікаційний центр, який був спеціально розроблений для підтримки українських військових під час операцій. Цей пристрій дозволяє забезпечити надійний зв’язок через мережу Starlink, як першого, так і другого покоління. Завдяки його унікальним властивостям, він дозволяє забезпечити координацію дій, використання різноманітних дронів, наведення артилерії та High Mobility Artillery Rocket Systems (HIMARS), а також використання ноутбуків у полевих умовах.
Джерело 250 AERO розроблено з урахуванням широкого застосування квадрокоптерів українською армією, які можна заряджати від Type-C на 100 Вт. Також пристрій ідеально підходить для зарядки та синхронізації планшетів, що активно використовуються у військових операціях.
Однією з ключових переваг Джерело 250 AERO є можливість фізичного відключення Wi-Fi та комунікаційного обладнання, що знижує ризик обнаружения ворожими радіоелектронними бойовими станціями (РЕБ). Завдяки цьому, військові можуть уникнути виявлення сигналу Wi-Fi на відстані до 10 км. Відключення Wi-Fi та комунікаційного обладнання також забезпечує збільшення рівня безпеки та надійності зв’язку.
Вбудований акумулятор на 880 ватт-годин, в поєднанні з можливістю зарядки від мережі, автомобіля та сонячних панелей, гарантує тривалу автономну роботу пристрою. Це забезпечує стабільну роботу комунікаційного центру на протязі 22 годин при використанні Starlink другого покоління.

Джерело 250 AERO може заряджатися від:
— сонячного модуля “Світанок” через вбудований роз’єм
— мережі 220 В
— будь-якого акумулятора 12 В або 24 В
— автомобіля через розетку 12 В “прикурювач”

Джерело 250 AERO оснащений широким асортиментом роз’ємів, включаючи Type-C з підтримкою PD 100W, USB-роз’єми QC 3.0, RJ45 та USB-C Ethernet, дозволяючи підключати і заряджати різноманітні пристрої, такі як ноутбуки, смартфони, квадрокоптери та супутникові модеми.
У комплект поставки входить зовнішній зарядний пристрій, три кабелі Type-C 100 Вт, кабель та комплект перехідників для підключення ноутбуків, що не мають можливості заряджання від Type-C, кабель для зарядки від зовнішнього акумулятора 12-24В та МППТ контролер для підключення сонячних панелей до 300Вт, має індикатор рівня потужності заряджання. Це дуже зручно коли “Джерело 250 AERO ” заряджаєтеся від сонячного модуля, індикатор дає змогу встановити сонячні панелі в оптимальне положення для якнайшвидшого заряджання “Джерело 250 AERO “.
Джерело 250 AERO стане незамінним помічником для українських військових, поєднуючи в собі практичність, надійність та безпеку. Цей мобільний комунікаційний центр дозволяє українській армії розвивати свою ефективність у військових діях, одночасно забезпечуючи найвищий рівень безпеки та стабільності зв’язку.
Час зарядки “Джерело 250 AERO “ – 3,5 години.
Корпус пристрою виготовлений з алюмінієвого композитного матеріалу, який складається з двох шарів алюмінію на шару пластику, відповідає вимогам міцності та зносостійкості виробу.

Автор винаходу / компанія: ФОП Суханов Олексій Євгенович https://www.dzherelo.tech/

Переваги:
— Пряме підключення та POE живлення терміналів Starlink.
— Робота Starlink – 21 година при вазі пристрою 6 кг.
— Заряджання акумуляторів Mavic3 – 1 година( на 40% швидше комплектної зарядки).
— Швидке заряджання станції від мережі 220в, сонячних панелей, будь-яких інших акумуляторів.
— Фізично вимикаєма мережа WiFi.
— Можливість одночасної зарядки та живлення 10-ти пристроїв.

Мобільний зарядний комунікаційний центр Джерело 250 AERO

Шукають донати
Шукають замовника
Сума збору
34 000грн
Вартість винаходу
34 000 грн