STRAJE-GL

Наявність виробництва
Детальна інформація

Система автоматично передає координати і напрямок польоту атакуючих дронів групам ППО.

Призначення:

Апаратний наглядовий комплекс для виявлення та сигналізації порушення повітряного простору ворожими дронами типу Шахед 131 та 136, з метою їх локалізації та передачі координат літальних об’єктів групам ППО та диспетчеру цивільної оборони.

Принцип роботи:

Сонар засікає та визначає азимут та елевацію дрону або групи дронів. Система автоматично передає дані групам ППО та цивільній обороні. Оскільки швидкість «Шахедів» приблизно до 180 км/год, у разі своєчасного виявлення, їх можна перехоплювати мобільними групами, оснащеними стрілецькою зброєю. Це може виглядати як певна лінія перехоплення дронів-камікадзе. Саме тому, важливим є використання акустичних систем виявлення дронів-камікадзе та взаємодія з додатком, таким як «Бачу дрон», де автоматика може засікти координати, напрямок атаки та сфотографувати дрони. Так, система автоматично передає, за допомогою трекера координати і можна заздалегідь виявити напрямок польоту. Такі трекери мають два ступені свободи, які виступають як осі обертання.

Випробування:

– Проведено лабораторні випробування всього комплексу та відпрацьовано варіанти перешкодозахищеності платформи сонара.
– Випробування окремих вузлів проведено на аеродромі.
– У результаті випробувань, відкрилися можливості додаткових опцій. Так система може розпізнавати окремо геліокоптери, літаки та ймовірно ракети.

Переваги:

  • Розпізнавання об’єктів спостереження в реальному часі всього за кілька секунд
  • Надійна технологія для розпізнавання в гучному середовищі
  • Написано стандартним C++ для максимальної продуктивності
  • API для інтеграції

STRAJE-GL

Шукають донати
Сума збору
0грн