Тринога мала піхотна

Наявність виробництва
Детальна інформація

Тринога мала піхотна для М2 Браунінг / МК19 та/або інших (з використанням адаптерів).

Призначення:
Комплектний виріб сумісний із інструментом М2 Браунінг та призначений для піхотного тактичного використання, а також для обладнання стаціонарних вогневих позицій. Легко розкладається та встановлюється, має стандартний приєднувальний вузол стакан-конус («морковка», «груша», «яблучко»).

Характеристики:
кут обертання горизонтальний: 360 град.
кут нахилу вертикальний: -20 град. +20 град.
висота до кріплення: 430-530 мм
розміри (телескоп. ноги мін/макс):1250х1050х450 мм / 1500х1200х550 мм
повна маса: 17,5 кг
комплектація: тринога, конус зі стандартним кріпленням, механізм T&E

Вартість виробу – від 28 900 грн до 79 800 грн в залежності від версії та комплектації.

Автор винаходу / компанія: “ТОВ «МР» https://machinegun.com.ua/”

Переваги:

Виріб доступний у декількох варіантах та комплектаціях: з ногами фіксованої або регульованої довжини, зі стандартним кріпленням кулемету на дві осі (мала рогатка + прицільний пристрій T&E) або повноцінний ложемент з корзиною для коробу БК. Елементи конструкції є взаємозамінними зі стандартними оригінальними виробами та можуть бути використані з іншими станинами та технікою – триногами високими окопними/зенітними, стійками у машинах/пікапах та турелями на броньованій техніці.
Версія з телескопічними ногами має можливість зміни розмірів та адаптації під рельєф.
За допомогою ложементів/адаптерів може використовуватись з деякими іншими кулеметами – ДШК(М), НСВ(Т), ПКМ(Т), М240, Максима тощо, а також з відповідним кріпленням – автоматичним гранатометом МК19. Обертальний вузол виконано у вигляді стандартного стакану та елементу типу «пінтл», виготовленого на високоточному станку з пари олов’яниста бронза/вуглецева сталь, що забезпечує надійність роботи та простоту швидкого монтажу/демонтажу. В комплект входить прицільний механізм Т&Е.

Тринога мала піхотна

Шукають замовника
Вартість винаходу
28 900 грн